HRVATSKA U POLUFINALU SVJETSKOG PRVENSTVA VIDEO: Pogledajte kako su slavili igrači

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskoga prvenstva nakon što je u četvrtfinalu u Sochiju pobjedila Rusiju nakon izvođenja jedanaesteraca.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, nakon 120 minuta 2-2, a iza izvođenja jedanaesteraca Hrvatska bila uspješnija sa 4-3.
Ovo je druga utakmica SP-a koju je Hrvatska dobila izvodeći penale, prvi je bio dvoboj za četvrtfinale sa Danskom.

Hrvatsku u polufinalu u srijedu u Moskvi očekuje Engleska koja je u subotu pobjedila Švedsku sa 2-0.

Hrvatsku reprezentaciju je u Sochiju bodrila predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović koja je zbog svog vatrenog navijanja u majici na kockice postala hit društvenih mreža i svjetskih medija.

U srijedu zbog protokolarnih obveza neće moći biti u Moskvi, ali je obećala dolazak na finale i već tradicionalnu proslavu sa igračima u svlačionici.

video by: Bojan Mance Brezovic

Mišljenja iznesena u objavljenim člancima i kolumnama osobna su mišljenja njihovih autora i ne odražavaju nužno stajališta uredništva portala Cro Tribune